Pobytové zájezdy

 

 

 

ŘECKO – Střední Řecko – Kamena Vourla
LETECKY Z BRNA

6.7. – 13.7.2023 (čtvrtek – čtvrtek) 8 dnů / 7 nocí

Možnost výletů: Athény, Delfy, Meteory, Thermopily, Lichadoniské ostrovy…

Doprava:
Letecky z Brna – letecká společnost Smartwings
Předpokládaný odlet z Brna v 07:00 hod., přílet do Volosu v 10:05 hod., odlet z Volosu v 10:55 hod., přílet do Brna ve 12:10 hod. – časy jsou orientační a mohou se změnit . Občerstvení v letadle za poplatek. Váhové limity: 1x odbavené zavazadlo na osobu o váze 23 kg + příruční zavazadlo 55x40x25 cm.

Transfery v Řecku: Po příletu na nové moderní letiště Volos přivítá skupinu delegát z cestovní kanceláře, na letišti bude připraven transferový autobus. Transfer do letoviska Kamena Vourla trvá cca 80 minut.

Destinace:
Letovisko Kamena Vourla se nachází v centrální části Řecka cca 180 km severně od Athén. Kamena Vourla má zcela mimořádné klimatické podmínky, které umožňují rekreaci a koupání téměř 6 měsíců v roce. Velmi čistá mořská voda, hory, které lemují pobřeží a také horké termální prameny, které jsou zdarma přístupné přímo v letovisku Kamena Vourla. Celá řada obchůdků, taveren, barů, supermarketů, ale také půjčovny aut, motorek a kol. Poloha letoviska je ideální také k pořádaní celé řady fakultativních výletů:
– Celodenní výlet do Athén – cca 50 Euro
– Celodenní výlet ke klášterům Meteora – cca 50 Euro
– Celodenní výlet do Delf – cca 50- Euro
– Půldenní výlet – Thermopyly a muzeum v Thermopylech + vyhlídka od pravoslavného monastiru nad letoviskem Kamena Vourla – cca 20 Euro
– Půldenní výlet lodí na Lichadoniské ostrovy nazývané „řecké Sheyshelly“ – cca 15 Euro

Delegát:
Po celou dobu pobytu bude k dispozici v letovisku česky mluvící delegát, který bude přítomen při příletovém a odletovém transferu, při informační schůzce, fakultativních výletech a také v určených hodinách na hotelu Sissy. Asistence na telefonu 24/7.

Ubytování a stravování:
HOTEL SISSY *** polopenze

Příjemný rodinný hotel s kapacitou cca 200 lůžek se nachází v klidné části letoviska Kamena Vourla, přímo na vlastní soukromé oblázkové pláži. Hotel je vybaven recepcí, lobby, barem v lobby a v zahradě, konferenční místností, hernou se stolním tenisem, hotelovou jídelnou, kde se podává výborná polopenze (snídaně a večeře formou bufetu), zahradou se vzrostlými palmami a subtropickou vegetací a květinami, bazén s lehátky a slunečníky (zdarma), vlastní oblázkovou pláží s lehátky zdarma!!!
K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, čtyřlůžkové pokoje (manželské lůžko a palandy) vhodné i pro 4 dospělé osoby a family rooms pro 4 osoby se dvěma ložnicemi. Každý pokoj má vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), prostorný balkón – všechny balkóny s výhledem na more!!! ledničkou a rychlovarnou konvicí, SAT-TV, telefon a klimatizace!!! Hotel svým hostům nabízí mimořádně příznivé ceny rychlého občerstvení (obědy – pizza – cca 7 Euro) a nápojů. Snídaně i večeře jsou podávány formou bohatého bufetu. Ke snídani se podává káva, čaj, džus, voda. K večeři pouze voda, ostatní nápoje za poplatek. Stravování začíná večeří v den příletu, končí snídaní v den odletu.

Check-in – okamžitě po příjezdu z letiště
Check-out – těsně před odjezdem na letiště

Sport:
Na přání zajistíme možnost využití sportovního hřiště, vodní sporty, trek, procházku k termálním bazénům (volně přístupné) apod. Doporučujeme vzít vybavení na šnorchlování, oblast je k tomu velmi vhodná.

Cena zájezdu:
Cena za osobu ubytovanou ve dvoulůžkovém pokoji (nebo ve čtyřlůžkovém pokoj s manželským lůžkem a palandou nebo ve family room):

Dospělá osoba: 19.490 Kč
Dítě do 12 let (nesmí během zájezdu dovršit 12 let): 14.990 Kč
Dítě do 2 let (nesmí během zájezdu dovršit 2 let): 990 Kč

Platby uhraďte za každého přihlášeného účastníka zvlášť, pod jeho VARIABILNÍM SYMBOLEM následovně:

Dospělá osoba: 6.825 Kč do 31.ledna 2023, doplatek 12.665 Kč do 30. dubna 2023
Dítě: 5.250 Kč do 31. ledna 2023, doplatek 9.740 Kč do 30. dubna 2023
Dítě do 2 let: 990 Kč do 31. ledna 2023

Storno podmínky se řídí podmínkami CK BON TON.

Cena zahrnuje:
– Leteckou dopravu Brno – Volos – Brno včetně odbaveného zavazadla 23 kg + příruční zavazadlo
– 7 x ubytování v hotelu Sissy kategorie *** s polopenzí
– 7 x snídani a 7 x večeři formou bufetu
– služby česky hovořícího delegáta v místě pobytu
– pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb. a povinných příspěvků do státního garančního fondu

Cena nezahrnuje:
– komplexní cestovní pojištění (zdravotní, úrazové, způsobené škody, zavazadla apod.) včetně pojištění storna zájezdu v případě onemocnění účastníka zájezdu a včetně připojištění COVID (kryje karanténu před odletem, karanténní hotel a stravu v cílové destinaci a repatriaci letecky zpět)
– jiné služby nad rámec programu
– fakultativní výlety

Zájezd pořádá:
BON TON, s.r.o. cestovní kancelář s tradicí 32 let, CK je řádně pojištěna pro případ úpadku u pojišťovny Uniqa a.s., za svou existenci zajistili pobytové a poznávací zájezdy více než 100 školním a jiným skupinám.

Dům dětí a mládeže Bučovice je pouze zprostředkovatel nabídky zájezdu.